Resespö fiske


  Shimano stc mini tele

Teleskop- & resespön Filter Kastvikt 10 gram gram gram 14 gram 15 gram 18 gram 20 gram 21 gram 22 gram 23 gram 25 gram 28 gram 29 gram 30 gram 34 gram 35 gram 38 gram 40 gram 45 gram 50 gram 60 gram 65 gram 80 gram Spön Klassade i lbs Längd 10 fot fot 11 fot fot fot 12 fot 13 fot.

Reseflugspö

Hos oss hittar du allt du behöver för ditt fiske, vi har mängder med spön, rullar och fiskedrag. IFish Discovery 5pc Resespö - H cm g. SEK.

Patriot – ambidex trekker

  Perfekt när du vandrar i fjällen, till stuvfacket i båten, eller att bara ha liggandes i bilen ifall det helt plötsligt ges utrymme för en fisketur! Vi har olika spön i olika prisklasser som ska passa just dig! Fiskeredskap / Fiskespön / Rese / travel-spön. Visar 1–24 av 35 resultat. Haspelspön. Abu Garcia Diplomat X MH g.

Teleskopspö test

6 produkter Sortera: Standard Visa endast produkter i lager Armada Armada Tackle Silver Feather Travel cm g resespö Den extremt lätta och lyhördt spö i fyra delar från Armada Tackle är perfekt för många resor! Spöthar en transport längd på endast 60 cm, är väldigt lätt att packa för en resa i en (0) SEK Omedelbart från vårt lager.

Teleskopspö rea

Teleskop och resespön är ofta vägen att gå om du har väldigt ont om plats, du kanske ska vandra eller bara vill ha någonting du kan ha permanent i bilen. Både teleskop samt delade resespön funkar oftast väldigt bra till de uppdrag dom är tilltänkta.
 • Sportfiskeprylar
 • Fladen teleskopspö

  Westin BattleStick Skitt Fiske Special Edition. 1 + Välj Quick View+. 33%. Westin W3 Powercast Travel 2nd Allsidig 4-delat haspel resespö. Från 1

  Teleskopspö daiwa

  Armada Tackle Silver Feather Travel cm g resespö. Lätthet, känslighet och styrka! Daiwa Tatula är det perfekta spöt för fiske med lätta beten! (0).

  Sportfiskeprylar

 • Daiwa 20 Fuego LT. Från 99,90 EUR. Daiwa 20 Fuego LT is nothing less than the start of a new dimension for the LT reel design. By using a new material combination, Zaion V, the popular Fuego Daiwa 20 Laguna LT. Från 39,90 EUR. Daiwa 20 Laguna LT on Light & Tough combines durability and lightness.


 • resespö fiske


 • Teleskopspö daiwa